SKOLA2030 dabaszinātņu jomas vecākais eksperts Mihails Basmanovs vada dabaszinību stundu 5.klasei

29.janvārī mūsu skolā notika mācību satura ieviešanas un pieredzes apmaiņas seminārs jomā „Dabaszinātnes”. To vadīja SKOLA2030 dabaszinātņu jomas vecākais eksperts M. Basmanovs un Kocēnu IP vadītāja vietniece metodiskajā jomā Sigita Tama.

Semināra dalībnieki iepazinās ar dabaszinātņu mācību jomas standartu, mācību priekšmeta programmas paraugu. Īpaša bija iespēja vērot mācību procesu – M.Basmanova vadīto dabaszinību stundu 5.klasei „Kā pārtraukt degšanu”.  Skolēni stundā darbojās ar interesi. Mācību saturs  tika sasaistīts ar reālo dzīvi – bērni veica eksperimentu (dedzināšana, dzēšana), kā arī skolēniem tika rasta iespēja veikt mācību zvanu (112), sazinoties ar vienoto ārkārtas palīdzības dienestu.

Sniedzot atgriezenisko saiti pēc mācību stundas, semināra dalībnieki atzinīgi novērtēja piedzīvoto, arī dalījās savā profesionālajā pieredzē konkrētā temata mācīšanā. Semināra noslēgumā pedagogi praktizēja sasniedzamo rezultātu plānošanu mācību priekšmeta satura mācīšanai.

Paldies par aktīvu dalību semināra organizēšanā un  norisē mūsu skolas Dabaszinātņu jomas koordinatorei Anna Kudurei un 5.klases skolēniem!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *