Izvēlne Aizvērt

Darot kopā, var izdarīt vairāk labu darbu!

Labdarības organizācija Palidzesim.lv jau divpadsmito gadu organizē akciju “Labo darbu nedēļa”, kad pastiprināta uzmanība tiek pievērsta palīdzībai, kuras sniegšanai nav nepieciešams liels finansiālais ieguldījums.

Šogad akcija norisinājās no 5. līdz 11.oktobrim, tajā piedalījās arī Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzijas skolēni. Viņi atsaucās Rēzeknes pamatskolas – attīstības centra aicinājumam dalīties ar dažādām attīstošajām spēlēm, rotaļlietām un grāmatām, kuras būtu noderīgas un iepriecinātu mūsu skolas bērnus.  Jau 13.oktobrī ģimnāzijas skolēnu pašpārvalde saziedoto atveda mūsu skolas bērniem. Acīs bija prieks – dāvināšanas un dāvanu saņemšanas prieks.

PALDIES Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzijas skolēniem!

 

Rēzeknes pamatskolas – attīstības centra saime

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.