Izvēlne Aizvērt

Mēnesis: 2022. gada februāris

Plaukst draudzība!

“Vienīgais veids, kā iegūt draugu – ir būt par draugu pašam!”

/Ralfs Emersons/

Draudzība mums tiešām nozīmē ļoti daudz! Mēs, RPAC, rūpējamies viens par otru ne tikai Valentīndienā, bet visa gada garumā! 

Šogad mēs vienojamies kopējās aktivitātēs, kurās top lielā draudzības sirds, kur mēs katrs esam ielikuši daļiņu savas mīlestības. Tiek klāti skaisti galdi, un mēs vēlreiz pārdomājam, ko nozīmē draudzība, un kādiem mums jābūt, lai kāds sauktu mūs par draugu! 

Paldies skolotājiem: Irēnai Ivanovai, Anitai Liepiņai, Ludmila Začai, Mārim Kuduram un Vijai Škrjabai, kas palīdzēja uzburt burvīgus draudzības svētkus! 

“Melnais kaķis ceļo uz Marsu”

RPAC 6.aB, 6.aC, 7.aB klases skolēni ir uzņēmušies atbildīgu misiju – sagatavot kaķus nopietnam  ceļojumam uz Marsu! Centība un ieguldītās pūles ir atmaksājušās! Skolēni tagad var droši dot kaķu komandai zaļo gaismu, kas tūlīt, tūlīt dosies ceļā! Novēlēsim viņiem veiksmi! 

Ķekavas novadpētniecības muzejs aicina skolēnus piedalīties karikatūru zīmēšanas konkursā “Pa-smejies!” un uzzīmēt karikatūru, šaržu vai komiksu par tēmu “Melnais kaķis ceļo uz Marsu” par godu karikatūrista Gunāra Bērziņa 95. jubilejai, kurš savās karikatūrās kā vienu no galvenajiem varoņiem attēlojis melno kaķi.