Izvēlne Aizvērt

Noslēdzies projekts “Mans prāts – mans spēks”

Pagājušā gadā laikā Rēzeknes logopēdu biedrība sadarbībā ar Rēzeknes pamatskolu- attīstības centru realizēja Jauniešu iniciatīvas projektu “Mans prāts – mans spēks” ar Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestādes „Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs” finansējumu (līgums nr. 3.25.1/1).

Projekta mērķis: veicināt sociālajam un emocionālajam riskam pakļauto pusaudžu, vecumā no 13-18 gadiem, psihisko un sociālo labklājību, dodot iespēju iepazīties ar praktiskiem, ikdienā un apkārtnē sastopamiem rīkiem un metodēm, kas palīdz ne tikai adekvāti reaģēt uz stresu un depresiju un atgūties no tās, bet arī attīstīt radošo iniciatīvu, gūstot gandarījuma izjūtu par padarīto.

Projekta piedalījās 20 audzēkņi  no RPAC vecumā no 13 līdz 18 gadiem.

                 Vairāk lasiet: Projekts “Mans prāts – mans spēks” publikācija

Noslēdzies projekts “Labās etiķetes skola”!

Pagājušajā gadā laikā Rēzeknes pamatskolā attīstības centrā sadarbībā ar Rēzeknes 2.vidusskolu tika realizēts Jauniešu iniciatīvas projekts “Labās etiķetes skola” ar Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestādes „Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs” finansējumu (līgums Nr. 3.25.1/2). Vairāk par projektu: Projekts “Labās etiķetes skola”

Ar skolotājas Aivas Litaunieces atbalstu teātra mākslas nodarbību laikā, tika izveidoti radoši mācību video skolēnu izpildījumā par dažādām ikdienišķām situācijām un to, kā mēs tajās rīkojamies!

Mēs sakām paldies!

Gan mazajās, gan lielajās sirsniņās šodien ielīksmo prieks! Ak, kā mēs varēsim būvēt sapņu pilis no lego klucīšiem, lasīt trīs sivēntiņu, Sniegbaltītes, daktera Aikāsāp un citu pasaku varoņu piedzīvojumus, izzināt pasauli bilžu vārdnīcās! Mēs varēsim attīstīt savas prāta spējas caur šaha spēli un iepirkt īpašumus un ielas aizraujošajā “Monopola” spēlē. Protams, būs lieliska iespēja atpūsties, spēlējot Loto un liekot puzles. Mēs varēsim šo un daudz ko citu! Tāpēc sakām sirsnīgu paldies 2.vidusskolas gādīgajiem rūķīšiem un direktora vietniecei Svetlanai Meierei par sagādātajām dāvanām!