Izvēlne Aizvērt

Mēnesis: 2022. gada novembris

Mana Latvija

🥳😎Sveicam viktorīnas “MANA LATVIJA” dalībniekus!
Lāčplēša dienā 5. – 9. klases skolēni piedalījās viktorīnā “Mana Latvija”. Pieci kapteiņi no vecākajām klasēm paši izraudzījās savas komandas dalībniekus. Skolēni rādīja labāko sniegumu, aktīvi atbildot uz dažādiem jautājumiem par Latvijas valsts vēsturi, simboliem, slaveniem cilvēkiem, dabu, tradīcijām.
Latvijas Valsts 104. dzimšanas dienas svinīgajā pasākumā komandām tika izteikta pateicība un pasniegti diplomi.
🤩3.vietu ieguva “Dzeltenā komanda” (kapteinis Artjoms 8.b),
🤩2.vietu – “Oranžā komanda” (kapteinis Sandis 8.a),
🤩1. vietu – “Zilā komanda” (kapteine Jolanta 8.a).

Mūsu pieredzes stāsti – organizējam praktisko konferenci “Globālā lasīšanas metode darbā ar bērniem ar AST”

24.novembrī Rēzeknes pamatskolā – attīstības centrā pulcējās dalībnieki no tuvākām un tālākām izglītības iestādēm, lai piedalītos praktiskajā konferencē “Globālā lasīšanas metode darbā ar bērniem ar autiskā spektra traucējumiem.” Konferencē bija iespējams piedalīties gan klātienē, gan attālināti – kas deva iespēju 74 dalībniekiem gan no Rēzeknes, Balviem, Preiļiem, Rugājiem, Rīgas un citām kopumā 30 vietām visā Latvijā iegūt uz praksi balstītas zināšanas. 

Konferences galvenais mērķis bija sniegt informāciju par autiskā spektra traucējumiem, globālo lasīšanas metodi, kā arī iepazīstināt dalībniekus ar savu pieredzi, izmantojot divus digitālos rīkus, kas tapuši Erasmus+ projekta “Globālā lasīšanas metode darbā ar bērniem ar AST” ietvaros. 

Paldies skolotājām Vijai Škrjabai, Aleksandrai Vilčinskai, Ingai Kairišai, Allai Vorobjovai par dalību projektā un savas pieredzes prezentēšanu konferencē. Paldies izglītības metodiķiem – Ilonai Saulei, Aļonai Viļumai, Aivai Litauniecei un Evijai Kašai par projekta organizāciju, digitālo materiālu izstrādi un labās prakses piemēru popularizēšanu.