Izvēlne Aizvērt

Mēnesis: 2023. gada janvāris

Dalāmies ar savu pieredzi speciālajā izglītībā!

Rēzeknes pamatskolas – attīstības centra direktora vietniece metodiskajā darbā Ilona Saule un izglītības metodiķe Aļona Viļuma 31.01.2023.piedalījās Ludzas novada izglītības iestāžu pedagogu pieredzes skolā “Es daru tā!” Malnavas PII “Sienāzītis”. Speciālistes dalījās pieredzē iekļaujošās izglītības jautājumos.

Angļu valodas viktorīna “Vai tas ir veselīgs ēdiens?”

25.01.2023. tika organizēta angļu valodas viktorīna “Vai tas ir veselīgs ēdiens” 7.aB un 8.aB klasēm. Skolēni uzrādīja savas zināšanas par veselīgiem ēdieniem un digitālo pratību. Skolēni veiksmīgi tika galā ar uzdevumiem par augļiem un dārzeņiem, parādīja, ka prot iepirkties un grozā likt veselīgus produktus, kā arī “uzcienāja” komandas biedrus ar neparastiem ēdieniem. Mācīties var interesanti un jautri!

RPAC skolēnu pašpārvalde iepazīst fotografēšanas mākslu!

Rēzeknes pamatskolas – attīstības centra skolēnu pašpārvalde kopā ar 9. klasēm sadarbībā ar skolas pedagogu, karjeras konsultantu 26. janvārī iepazinās ar fotografēšanas vēsturi, izmēģināja patstāvīgi fotografēt un attīstīt bildes, noskaidroja kādas profesijas saistītas ar šo jomu.
“Senās” fotografēšanas entuziasts A. Uškāns skolēniem sniedza informāciju par fotogrāfijas rašanās vēsturi, fotogrāfiju veidiem, to attīstīšanas procesiem, demonstrēja fotografēšanas un attīstīšanas procesu uz iepriekšējās paaudzes fotoaparāta. Nodarbības praktiskajā daļā skolēniem bija iespēja pašiem izmēģināt visu procesu no sākuma līdz beigām un rezultātā saņemt melnbaltas, senlaicīgas bildes.
Rēzeknes pamatskola – attīstības centrs izsaka pateicību A. Uškānam par piedāvāto aktivitāti un izsmeļošo, interesanto stāstījumu.
                               RPAC sociālais pedagogs, pedagogs karjeras konsultants Karolīna Sjatkina