Izvēlne Aizvērt

Diena: 2023. g. 17. janvāra

RPAC projekta komanda konferencē Kauņas Universitātē

2021.gada martā RPAC kļuva par partneri Erasmus+ projektā “Globālā lasīšanas metode darbā ar bērniem ar autiskā spektra traucējumiem.” Gandrīz divu gadu laikā ir strādāts pie nozīmīgām lietām – digitāliem risinājumiem darbam ar bērniem ar autiskā spektra traucējumiem, kā arī skolotāju profesionālās pilnveides programmas.
 
Šonedēļ  līdz 20.janvārim RPAC projekta komanda – metodiķes: Ilona, Aļona un Aiva, ir devušās uz Kauņu, Lietuvā, lai projekta noslēguma konferencē prezentētu mūsu pieredzi un ieguldījumu!

“RPAC pašpārvaldes skolēni rada pirmssvētku noskaņu “

Visu decembra mēnesi RPAC pašpārvalde plānoja, kā skolā radīt pirmssvētku noskaņu, lai, dodoties ziemas brīvdienās gan skolēniem, viņu vecākiem, gan skolotājiem, rastos Ziemassvētku noskaņojums.

Pašpārvaldes skolēni izvēlējās sveikt skolotājus ar īpašu apsveikumu – mazu papīra eglīti, kurai klāt piestiprināts salavecis – konfekte, lai uz ikviena skolotāja galda būtu atgādinājums un rotājums tuvojošos svētku noskaņā. Savukārt, skolas eglītes pasākuma dienā, 22.decembrī, pašpārvaldes skolēni izvietoja fotoapsveikumu un noorganizēja muzikālu pavadījumu visā skolā, lai visi ienākušie un skolā klātesošie sajustu pirmssvētku noskaņu un priecātos.

Rēzeknes pamatskolas attīstības centra pašpārvaldes skolēni visiem skolotājiem, skolēniem un viņu vecākiem novēl gaišus, siltus Ziemassvētkus un radošu, panākumiem bagātu Jauno 2023.gadu!!!

                                                                    RPAC sociālais pedagogs Karolīna Sjatkina