Izvēlne Aizvērt

Mēnesis: 2023. gada februāris

Skolas bibliotēkā skatāma izstāde: “Ko darīt, kad nav ko darīt?”

 

No 1.marta līdz mēneša beigām Rēzeknes pamatskolas-attīstības centra bibliotēkā ir skatāma izstāde  “Ko darīt, kad nav ko darīt?”.

 Izstādē ir izvietotas grāmatas, kurās ir apkopotas idejas, kā interesanti un lietderīgi pavadīt brīvo laiku, apgūt jaunas prasmes un iemaņas.

 Zīmēt, līmēt, krāsot mandalas, radīt krāšņus dekorus, mācīties gatavot nepazīstamus ēdienus, veidot frizūras, uzņemt labākās fotogrāfijas, apgūt aizraujošus eksperimentus un vēl daudz dažādu ideju Jūs varēsi uzzināt, apmeklējot skolas bibliotēku.

Aicinājums speciālajiem pedagogiem!

Rēzeknes pamatskola – attīstības centrs 23.03.2023. organizē klātienes semināru speciālajiem pedagogiem.  Dalīsimies pieredzē, diskutēsim par iekļaujošās izglītības plusiem un mīnusiem, izaicinājumiem speciālo pedagogu ikdienas darbā.
 
Pieteikties līdz 20.03.2023., aizpildot pieteikuma anketu:
Sīkāka informācija pievienotajos failos vai Rēzeknes pamatskolas – attīstības centra mājas lapā( www.riac.lv ). Semināra dienas norises kārtība tiks izsūtīta speciālajiem pedagogiem, kuri būs aizpildījuši pieteikumu.

RPAC 9. klašu skolēni apmeklē izglītības iespēju izstādi  “Izglītība un karjera 2023”

 

Rēzeknes novada pašvaldības telpās 17.februārī norisinājās jau par tradīciju kļuvusī reģionālās profesionālās  un augstākās izglītības iestāžu izstāde “Izglītība un karjera 2023”.

9.klašu skolēniem pavisam drīz būs jāizdara sava pirmā karjeras izvēle, tāpēc skolēni  pedagoga karjeras konsultanta K.Sjatkinas un audzinātāja M.Kudura pavadībā iepazinās ar izglītības iestāžu piedāvājumu, saņēma informatīvus bukletus un informāciju par iestāšanās nosacījumiem.

Pasākumā sevi prezentēja tādas izglītības iestādes kā Rēzeknes Tehnikums, LLU Malnavas koledža, Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskola, Smiltenes tehnikums, Valmieras tehnikums, Bulduru dārzkopības vidusskola, Latgales industriālais tehnikums un daudzi citi. Izstāde bija skolēniem noderīga, ļāva vienuviet iepazīties ar daudzām izglītības iestādēm.

                                                RPAC pedagogs karjeras konsultants, sociālais pedagogs K.Sjatkina