Izvēlne Aizvērt

Foto arhīvs 2019./2020.m.g.

Cepuru parāde Valentīndienā

Bērnu žūrija 2019

Ziemassvētku pasākums 

Sociālā pedagoga darbnīca: “Viena piparkūka man – otra piparkūka draugam”

Sociālā pedagoga darbnīca: “Krāsas un elpošana palīdz relaksēties”

Sociālā pedagoga iniciatīvas darbnīca: “Diena bez ekrāniem”

Adventes vainagu gatavošanas darbnīca 1.1.klasē

Latvijas 101. dzimšanas diena

Lāčplēša dienas svinības

11.novembrī 4.B, 5.B, 2.b, 3.b  klases skolēni  piedalījās Lāčplēša dienas svinībās.
Skolēni apmeklēja pieminekli ,,Latgales kongresam 100”. Ar interesi vēroja kā  Zemessardzes kājnieku bataljona dalībnieki nodeva svinīgo  zvērestu.

Sarkanbaltsarkano lentīšu locīšana

Jau pirms vairāk nekā desmit gadiem Aizsardzības ministrija visā Latvijā uzsāka akciju, kuras gaitā novembrī iedzīvotāji aicināti locīt un pie apģērba piespraust sarkanbaltsarkanas lentītes. Vairākus gadus lentīšu locīšanā aktīvi iesaistās Latgales Kultūrvēstures muzejs, kur šī tradīcija papildināta arī ar robežsargu un zemessargu aktivitātēm.  Arī šogad Rēzeknes pamatskolas – attīstības centra skolēni piedalījās sarkanbaltsarkano lentīšu locīšanā.

Diena par sportu

“Latvijas finiera Zaļā klase” Sarkaņkalnā pulcē 1200 bērnus

Izglītojošais pasākums “Latvijas Finiera Zaļā klase”, kas 12. septembrī notika Rēzeknes novada Vērēmu pagasta Sarkaņkalnā, kopumā pulcēja 1200 bērnus no 50 dažādām Latgales reģiona skolām. Pasākumu organizēja koncerns “Latvijas Finieris” sadarbībā ar AS “Latvijas valsts meži” (LVM) ar mērķi nodrošināt iespēju Latgales reģiona pamatskolas vecuma bērniem informējoši izklaidējošā veidā iepazīties ar mežu apsaimniekošanu un kokapstrādes nozari Latvijā. Apmeklētāju interese bija tik liela, ka “Latvijas Finiera Zaļā klase” Sarkaņkalnā nākotnē kļūs par tradīciju, kur vienas dienas garumā tiekas jaunieši no reģiona skolām, lai izzinātu un aktīvi darbotos brīvā dabā.

Zinību diena