Izvēlne Aizvērt

Piedalāmies ASV Autisma izpētes institūta organizētajā vebinārā

RPAC metodiskais centrs regulāri piedalās ASV Autisma izpētes institūta rīkotajos informatīvajos semināros, kas pieejami ikvienam interesentam. Vebināru apraksti un pieteikšanās šeit: https://autism.org/webinars/
 
Šovakar bija iespēja klausīties profesori, mammu meitai un sievu vīram, kuriem ir gan autiskā spektra traucējumi, gan uzmanības deficīta un hiperaktivitātes sindroms, Pamelu Visnievski (Pamela Wisniewski). Viņa dalījās ar atziņām no sava pētījuma par sociālajiem tīkliem un to ietekmi uz bērniem un jauniešiem ar autiskā spektra traucējumiem, kā arī komunikācijas stratēģijām starp vecākiem un bērniem, runājot par drošību, darbojoties dažādos sociālajos tīklos un internetā kopumā.

1.aB klase ciemojas skolas bibliotēkā

                                         Iepazīstam skolas bibliotēku

13.septembrī 1.aB klases skolēni kopā ar klases audzinātājām, iepazīstoties ar skolu, apmeklēja arī bibliotēku.

Bērni uzzināja, kas ir bibliotēka un ar ko tā atšķiras no veikala, kādi ir lietošanas noteikumi, kā kļūt par lasītāju. Ciemojoties “grāmatu mājā”, skolēni konstatēja, ka tur “dzīvo’’ ļoti daudz grāmatu – gan mācību literatūra, gan enciklopēdijas, gan vārdnīcas, gan dažnedažādas dzejoļu, stāstu un pasaku grāmatas. Tika uzzināts, ka skolas bibliotēkā var ne tikai lasīt, bet arī lietderīgi un patīkami pavadīt laiku – sagatavot mājasdarbus, krāsot krāsojamās lapas, likt puzles, kopā ar draugiem uzspēlēt kādu galda spēli.

Sveicieni tēvu dienā!